A Secret Weapon For blog

از زمان شروع درگیری‌های دو طرف حدود ۶۰ هزار نفر از ساکنان شهرها و روستاهای مرزی اسرائیل ناگزیر شده‌اند منطقه را ترک کنند و این باعث شده فشار افکار عمومی برای واکنش نظامی شدیدتر علیه حزب‌الله لبنان افزایش یابد.

با این حال، اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا، نیز در واکنش به تصمیم روز چهارشنبه گفت، «هیچ نمادی قوی‌تر و هیچ استفاده‌ای بهتر از این وجود ندارد که با این پول‌ها، اوکراین و کل اروپا را به مکانی امن‌تر برای زندگی تبدیل کنیم».

طی دو سال گذشته گزارش‌های زیادی از مشکل تامین ارز مواد اولیه دارو یا واردات خود دارو در کشور منتشر شده و رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی آباد کتول نیز اخیرا اعلام کرد هزینه دارو و درمان ۶۵ درصد افزایش پیدا کرده است.

پاسخ جمهوری اسلامی به رژیم صهیونیستی در میان مدت به از بین رفتن نسبی بازدارندگی رژیم صهیونیستی، وقفه در پیشبرد پروژه عادی سازی، عملیاتی شدن پروژه وحدت میدان ها، گسترش روند مهاجرت معکوس در رژیم صهیونیستی و تسریع اخراج نتانیاهو منجر خواهد شد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۷

رسانه‌های حکومتی ایران اعلام کرده بودند دادگاه حقوقی روابط بین‌الملل (شعبه ۵۵) تهران به‌دنبال «شکایت» وکیل بیماران پروانه‌ای، دستور توقیف «محموله نفتی آمریکایی» کشتی «ادونتِج سوئیت» در خلیج فارس را صادر کرد و «محموله این کشتی توقیف شد و متعاقباً دستورات لازم در جهت تخلیه محموله نفتی صادر خواهد شد».

فرمانده انتظامی تهران می‌گوید «طرح نور» با اظهارات خامنه‌ای در دستور کار قرار گرفت

مقامات جمهوری اسلامی با هدف بازگرداندن گشت ارشاد به خیابان‌های ایران، از روز شنبه ۲۵ فروردین برخورد خشن با زنان مخالف حجاب اجباری و مردان حامی آنها را دوباره آغاز کرده‌اند.

شرکت شورون در دادخواست خود می‌گوید در منطقه بی‌طرف میان عربستان و کویت فعالیت تولید نفت دارد و محموله نفت‌کش «ادونتِج سوئیت» نیز در آب‌های بین‌المللی توسط جمهوری اسلامی توقیف شده است.

مأموریت نمایندگان ایران در نشست شورای حقوق بشر چیست؟/ مصاحبه با سفیر ایران در ژنو

*چیکن تیکه یا تیکه ماسالا: تکه‌های مرغ کبابی که روی آن‌ها نعنا خرد شده می‌ریزند.

خانواده ایرانی روزانه می تواند به جدیدترین محتواها از معتبرترین منابع دنیا دسترسی داشته باشد. لینک‌های مفید

توماج صالحی در جریان اعتراضات گسترده سال ۱۴۰۱ که با مرگ مهسا ژینا امینی در بازداشت گشت ارشاد آغاز شد حضور جدی داشت و از تمام معترضان و بازداشتی‌ها و فعالان سیاسی حمایت می‌کرد.

۲۰ کشور که معروف ترین و خوشمزه ترین غذاهای دنیا را دارند

*پاناکوتا: اگر پاناکوتای اصل ایتالیایی با خامه تازه و more info انواع مربای قرمز بخورید طعمی بهشتی را تجربه خواهید کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *